ÇANAKKALE SAVAŞINA DAİR YAŞANMIŞ ÖYKÜLER

Ş

Google Plus ile Paylaş

Hikaye Kalpli Kadın

Bana bir şeyi sevme hakkı vermediler. Ben de hikaye yazmayı sevdim. Doğduğumda ilk çocuk oluşumdan mütevellit, "adı İlknur olsun" deseler de, ben kendime "Hikaye Kalpli Kadın" diyorum. Daha fazlası için 'Hakkımda' sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

11 Yorum Ekle:

 1. Şehitlerimizi Rahmetle anıyoruz

  YanıtlaSil
 2. Daha ilkinde ağladım. Yavaş yavaş diğerlerini de sindire sindire okuyacağım İlknur'cum. çok teşekkürler canım, çok ibretli, harika yaşanmış anılar aktardın bizlere. Kalemine sağlık. O bayrak için Avustralyalıların sözü yetti ağlamama..bayrağı teslim etmemiş, ağacın dalına asmış...ruhu şad olsun hepsinin:((

  YanıtlaSil
 3. Çanakkale beni oldum olasıya çok etkilemiştir.Ben de bugün Çanakkale hikayeleri tarzında bir yazı yazayım dedim.Ama sen önce davranmışsın.Emeğine sağlık.Her satırda tüylerim diken diken oluyor. Çanakkale ruhunu yaşayan ve yaşatanlardan olma dileğiyle şehitlerimize rahmet diliyorum.

  YanıtlaSil
 4. şehitlerimizin mekanı cennet olsun

  YanıtlaSil
 5. Gözünü, kolunu, bacağını kaybedip gene de pes etmeyenler, adeta kanlarıyla destan yazanlar.
  Ne güzel derlemişsin İlknur, eline-yüreğine sağlık.

  YanıtlaSil
 6. Gelecek için can olmak.. Hepsinin ruhu şad olsun..

  YanıtlaSil
 7. Ellerinize sağlık =)) Hâlâ onları anarak yaşatan biri olduğunuz için onlar adına ben minnet duyuyorum. Çanakkale sadece bir ırkın bir ordunun mücadelesi değil aynı topraklarda yaşayanların yarınlarını kurtarmak için kendilerini feda edişidir. Hepsini rahmetle anıyoruz...

  YanıtlaSil
 8. Ah İlknur'um. Tüylerim ayakta okudum. İşte asil türk askeri. Ata'mızın kahramanlığı, ordumuzu yönetmesi, bize düşmanlardan arınmış tertemiz bir vatan bırakması, Cumhuriyeti kurup bizlere teslim etmesi bizlere nimettir. Üstünde nice seneler hür ve huzurla yaşadığımız bu topraklarda daima onu anarak, mirasını koruyarak yaşamamız gerekiyor. Ve tüm şehitlerin vatanımız üzerindeki haklarının hatırına, Allah sonsuzluğa kadar tüm bunların yoksayılmasına izin vermesin. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.
  Bu değerli yayının için sana sonsuz teşekkürler. Allah razı olsun yürekli, vatansever kızım. Alnından öpüyorum. Emeğine sağlık yavrum.

  YanıtlaSil
 9. Her bir hikayeyi gözyaşları içinde okudum. Şu an aldığımız her nefeste şehitlerimizin hakları var diye düşünüyorum. Hepsini rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum. Bu güzel yazıyla tekrar Çanakkale ruhunu hatırlamamıza vesile olduğunuz için de size teşekkür ediyorum. Emeğinize, yüreğinize sağlık. Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 10. ilknur'cum kalemine eline sağlık okurken duygu seli yaşıyor insan bütün şehitlerimizin mekanı cennet olsun bu vatan onların bize en değerli armağanı...

  YanıtlaSil
 11. Çok güzel hazırlamışsın canım baştan sona gözlerim dolarak okudum .

  YanıtlaSil

Abone Ol İlk Sen Oku